Hakkımızda

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs.

Müşteri İlişkilerimiz

Satış ve ürün desteği konusundaki deneyimimiz ve müşteri ilişkilerimize olan güvenimiz ile, otomasyon sektörüne yeni bir soluk kazandırarak, geleneksel tedarikçi firmaların aksine, müşterileri ile iş ortağı gibi çalışan bir firma olma çabasındayız.
Türkiye’de, farklı sektörlerde üretim yapan fabrika ve otomasyon firmalarına, kaliteli, süreklilik sağlayan bir hizmet ve ürün tedariki yaparak, başarı basamaklarını müşterilerimiz ile el ele tırmanmak gayesindeyiz.
Otomasyon parça ve sistemleri

Fabrikanızın ihtiyaçlarına yönelik genel tedarik sağlayışı.

Bakım Servisi

Sorunlarınızı çözmek için canla başla çalışan bir teknik ekip.

Size bir telefon kadar yakınız.

Bizi arayın.
+90 850 205 34 39


Yanınızdayız

Dünyanın en güçlü otomasyon markalarının ürünlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için buradayız.Ayrıca kurmuş olduğunuz veya kurmak istediğiniz fabrikanızın otomasyonuna yönelik çözümleri üreterek verimliliğinizi en üst seviyelere çıkartabiliriz.Servislerimiz

Satış ve ürün desteği konusundaki deneyimimiz ve müşteri ilişkilerimize olan güvenimiz ile, otomasyon sektörüne yeni bir soluk kazandırarak, geleneksel tedarikçi firmaların aksine, müşterileri ile iş ortağı gibi çalışan bir firma olma çabasındayız. Bayiliğini yaptığımız markalar dışında, fabrikaların ihtiyaçlarına yönelik genel tedarik de yapmaktayız. Türkiye’de, farklı sektörlerde üretim yapan fabrika ve otomasyon firmalarına, kaliteli, süreklilik sağlayan bir hizmet ve ürün tedariği yaparak, başarı basamaklarını müşterilerimiz ile el ele tırmanmak gayesindeyiz.

Tedarik

Bayiliğini yaptığımız markalar dışında, fabrikaların ihtiyaçlarına yönelik genel tedarik de yapmaktayız.

Garantimiz

Gününde teslimat,teknik destek,uygun fiyata kaliteli ürün gibi konularda en gerekli özveriyi göstereceğimizi garanti ediyoruz.İdel Otomasyon

Herhangi bir konuda bizden bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim kanallarını kullanınız.


+90 850 205 34 39

info@idelotomasyon.comAdresimiz:

Oruçreis, Giyimkent 18. Sk., 34235 Esenler/İstanbul


İDEL OTOMASYON ELK.ELEKT.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.